BİREYSEL ÇÖZÜMLER

MÜSTAKİL KONUT ÇÖZÜMLERİMİZ

. FOTEC şarj istasyonlarımız ile evinizde sadece sizin kullanımınıza özel bir şarj istasyonunu tercih edebilirsiniz.

. Evinizin altyapısına uygun, sizin kullanımınıza özel kurulan şarj istasyonu sayesinde elektrikli aracınızı dilediğiniz zaman hızlı ve kolay bir şekilde şarj etmenin, aynı zamanda enerji sürekliliğinin rahatlığını deneyimleyebilirsiniz.

. FOTEC şarj istasyonlarımızı tercih ederek hem mevcuttaki hem de gelecekteki elektrikli araçlarınızla uyumlu olmasını sağlayabilirsiniz.

. AC ve DC şarj istasyonlarımız ile %100 yerli üretim avantajının tadını çıkarabilirsiniz.

. İhtiyacınız olduğunda satış sonrası hizmetlerimizden ve teknik desteğimizden yararlanabilirsiniz.

. İhtiyacınız olduğunda satış sonrası hizmetlerimizden ve teknik desteğimizden yararlanabilirsiniz.

. Sürdürülebilir geleceğe bireysel katkıyı önemsiyorsanız, verimli ve şebeke dostu şarj istasyonlarımız ile bunu başarabilirsiniz.

. Yüksek standartlardaki güvenlik sertifikası için FOTEC şarj istasyonlarımızı seçebilirsiniz.

HEMEN İLETİŞİME GEÇİN

APARTMAN ÇÖZÜMLERİMİZ

. Apartmanlarınızda FOTEC şarj istasyonlarımıza yer vererek elektrikli araç sahiplerinin, araçlarını şarj etmelerini sağlayabilirsiniz.

. Hem mevcuttaki hem de gelecekteki elektrikli araçlarla uyumlu bir şarj istasyonu istiyorsanız FOTEC şarj istasyonlarımızı tercih edebilirsiniz.

. Yerli üretim avantajından yararlanmak istiyorsanız, AC ve DC şarj istasyonlarımızı tercih edebilirsiniz.

. FOTEC şarj istasyonlarımızı tercih ederek satış sonrası hizmetlerimizden ve teknik desteğimizden faydalanabilirsiniz.

. Verimli ve şebeke dostu şarj istasyonlarımız ile sürdürülebilir geleceğe katkıda bulunabilirsiniz.

. Yüksek standartlardaki güvenlik sertifikası için FOTEC şarj istasyonlarımızı seçebilirsiniz.

. FOTEC EV Charger teknolojisine bağlı olarak geliştirilen şarj istasyonlarımızdan yararlanabilirsiniz.

HEMEN İLETİŞİME GEÇİN

KURUMSAL ÇÖZÜMLER

OTEL, İŞ YERİ ÇÖZÜMLERİMİZ

. Otellerinizde ve iş yerlerinizde FOTEC şarj istasyonlarımıza yer vererek elektrikli araç sahiplerinin, araçlarını şarj etmelerini sağlayabilirsiniz.

. FOTEC şarj istasyonlarımız sayesinde işletmenizin prestijini arttırabilir, yenilikçi bir bakış açısına sahip olduğunuzu ve sürdürülebilir dünyanın bir parçası olduğunuzu gösterebilirsiniz.

. AC ve DC şarj istasyonlarımız ile %100 yerli üretimin avantajını yaşayabilir ve satış sonrası hizmetimiz ile teknik desteğimizden yararlanabilirsiniz.

. Hem mevcuttaki hem de gelecekteki elektrikli araçlarla uyumlu olan şarj istasyonlarımızı kullanarak geleceği düşünmekten kurtulabilirsiniz.

. Yüksek standartlarda bir güvenlik sertifikası istiyorsanız, FOTEC şarj istasyonlarımızı seçebilirsiniz.

HEMEN İLETİŞİME GEÇİN

TİCARİ OTOPARK ÇÖZÜMLERİMİZ

. Taşıtların belirli bir süreliğine bırakılabildiği yerlerde FOTEC ürünlerimizden faydalanabilirsiniz.

. Otoparkınıza elektrikli şarj istasyonu kurarak hizmet kalitenizi, dolayısıyla da müşteri memnuniyetini,tercih edilirliğinizi ve rakiplerinizle rekabet edebilme gücünüzü arttırabilirsiniz.

. Otoparkınıza kuracağınız elektrikli şarj istasyonu ile hızlı ve kolay şarj imkânı sağlayarak müşteri potansiyelinizi arttırabilir, başlı başına bir ek gelir olabileceğini de düşünerek geleceğe yatırım yapabilirsiniz.

. Verimli ve şebeke dostu şarj istasyonlarımız ile müşterilerinize çevre dostu bir hizmet sunabilir, yeşil enerji kullanımına ve sürdürülebilir geleceğe katkıda bulunabilirsiniz.

. AC ve DC şarj istasyonlarımız ile müşterilerinize %100 yerli üretim hizmeti sunmanın avantajını yaşayabilirsiniz.

. FOTEC şarj istasyonlarımızı tercih ederek sadece günümüzdeki elektrikli araçlarla değil, gelecekteki elektrikli araçlarla da uyumlu bir şarj hizmeti sunmanın rahatlığını deneyimleyebilirsiniz.

HEMEN İLETİŞİME GEÇİN

OTOYOL, YOL KENARI ÇÖZÜMLERİMİZ

. Otoyol ve yol kenarı gibi kullanıma sürekli açık olan alanlarda FOTEC şarj istasyonlarımızı kullanabilirsiniz.

. Hızlı ve kolay şarj imkânı sunan şarj istasyonlarımız ile müşterilerinizin zamandan kazanmalarını ve yolculuklarına güvenle devam etmelerini sağlayabilirsiniz.

. Yerli üretimden yanaysanız, AC ve DC şarj istasyonlarımız ile %100 yerli üretimin avantajlarından yararlanabilirsiniz.

. Geleceği de düşünüyorsanız, bugünün araçlarıyla beraber geleceğin araçlarıyla da uyumlu FOTEC şarj istasyonlarımızı tercih edebilirsiniz.

. Yüksek standartlardaki güvenlik sertifikası için FOTEC şarj istasyonlarımızı seçebilirsiniz.

HEMEN İLETİŞİME GEÇİN

OTO SERVİS ÇÖZÜMLERİMİZ

. Motosiklet, otomobil, hafif ticari araç gibi farklı motorlu araçların bakımlarının yapıldığı noktalardaki oto servislerde FOTEC şarj istasyonlarımızı tercih edebilirsiniz.

. Oto servislerde duyulan enerji ihtiyacına şarj istasyonlarımız ile çözüm sunarken, mobil uygulamamız sayesinde de müşterilerinizin FOTEC şarj istasyonlarını görmelerinin avantajını yaşayabilirsiniz.

. Şarj istasyonlarımızın; %100 yerli üretim ve çevre dostu olması, mevcuttaki elektrikli araçlara uyumlu olduğu gibi gelecekteki araçlara da uyumlu olması, yüksek standartlarda güvenlik sertifikası bulunması gibi pek çok avantajından faydalanabilirsiniz.

HEMEN İLETİŞİME GEÇİN

AKARYAKIT İSTASYONU ÇÖZÜMLERİMİZ

. Araçların akaryakıt, basınçlı hava gibi ihtiyaçlarının karşılandığı yerlerde FOTEC şarj i istasyonlarımızı tercih edebilirsiniz.

. Akaryakıt istasyonunuzda şarj istasyonuna yer vererek var olan müşterilerinizin işletmenize olan bağlılıklarını arttırabilir, yeni müşterileri işletmenize çekebilir, rekabet avantajı elde edebilirsiniz.

. Verimli, şebeke dostu şarj istasyonlarımız sayesinde çevre dostu ve sürdürülebilir bir yaklaşıma sahip olduğunuzu göstererek şirketinizin olumlu bir izlenim bırakmasını sağlayabilirsiniz.

. Şarj istasyonlarımızın yerli üretim avantajından, gelecekteki elektrikli araçlarla uyumlu olmasından, yüksek standartta güvenlik sertifikası bulunmasından yararlanabilirsiniz.

HEMEN İLETİŞİME GEÇİN

FİLO ÇÖZÜMLERİ

TİCARİ FİLO ÇÖZÜMLERİMİZ

. Şirketinizi kârlı bir şekilde yönetebilmek için pek çok detayda FOTEC ürünlerimizden yararlanabilirsiniz.

. Ticari filo çözümlerimiz sayesinde iş süreçlerinizi kesintisiz devam ettirebilir ve hızlandırabilirsiniz.

. FOTEC şarj istasyonlarımızı tercih ederek müşterilerinize verdiğiniz hizmetin kalitesini, dolayısıyla da itibarınızı arttırabilirsiniz.

. Çevre dostu istasyonlarımız ile sürdürülebilirliğe sağlayacağınız katkı yoluyla firmanıza olumlu bir imaj kazandırabilirsiniz.

. Size sunduğumuz avantajlar sayesinde müşteri memnuniyetini ve potansiyel müşterilerinizi arttırabilir, rekabette öne çıkabilirsiniz.

. AC ve DC şarj istasyonlarımız ile sunduğumuz %100 yerli üretim avantajından faydalanırken, yüksek standartlı güvenlik sertifikamızın güvencesinden de yararlanabilirsiniz.

. FOTEC EV Charger teknolojisine bağlı geliştirdiğimiz şarj istasyonlarımızın bugünkü elektrikli araçlarla beraber gelecektekilere de uyumlu olacak olmasının iç rahatlığını yaşayabilirsiniz.

HEMEN İLETİŞİME GEÇİN

OTOBÜS, TIR, KAMYON FİLO ÇÖZÜMLERİMİZ

. Ulaşım ve/veya taşımacılık faaliyetlerinde kullanılan taşıtlar için ve ağır yük taşımaya yarayan motorlu araçlar için FOTEC şarj istasyonlarımızı tercih edebilirsiniz.

. Filonuza özel bir elektrikli şarj istasyonuna sahip olarak şarj için sürekli istasyon arama derdinden kurtulabilir, filonuzun verimliliğini arttırabilirsiniz.

. Elektrikli araçlarınızı toplu elektrikli araç şarj istasyonlarında şarj ettirmek yerine filonuza özel istasyonda şarj ettirerek şarj ve bakım onarım maliyetlerinizi önemli ölçüde azaltabilirsiniz.

. FOTEC şarj istasyonlarımızı tercih ederek günlük iş rutininizde birçok avantaj elde edebilir, operasyon süreçleriniz için zaman kazanarak müşterilerinize verdiğiniz hizmeti pratikleştirebilirsiniz.

. Toplu şarj istasyonlarındaki kalabalık ortamlar yerine filonuza özel FOTEC şarj istasyonlarımız sayesinde, araçlarınızın güvenli bir şekilde şarj olmalarını sağlayabilirsiniz.

. Verimli ve şebeke dostu şarj istasyonlarımız ile çevre dostu bir şirket imajı yaratabilirsiniz.

. Yerli üretim, gelecekteki araçlarla uyum, yüksek güvenlik sertifikası gibi FOTEC şarj istasyonlarımızın size sağladığı pek çok avantajdan yararlanabilirsiniz.

HEMEN İLETİŞİME GEÇİN

KAMU ÇÖZÜMLERİ

KAMU ÇÖZÜMLERİMİZ

. Kamu kurumlarında ve belediyelerde elektrikli araç sahiplerinin araçlarını şarj etmelerini sağlayabilirsiniz.

. Kamu kurumlarında ve belediyelerde FOTEC şarj istasyonlarımızdan yararlanarak yakıt yerine elektrik enerjisi kullanmayı teşvik edebilir, sürdürülebilirliğe katkıda bulunabilirsiniz.

HEMEN İLETİŞİME GEÇİN