Temiz Enerji Sorunsuz Güç

Fotec , Green sirketler grubu bünyesinde kurulmus olup amacı yeni nesil elektrikli araçlar için sarj teknolojileri gelistirmek akıllı enerji yönetim sistemleriyle modern şehirlere enerji alt yapısı sağlamaktır.

Fotec , enerjinin üretiminden dağıtıma kadar kendi geliştirdiği teknolojilerle müşterilere hizmet vermektedir. Temiz enerji , Sorunsuz güç sloganımızla dünyanın sıfır emisyon hedeflerine katkı sağlıyoruz. Bu kapsamda teknolojiler geliştiriyor ve devreye alıyoruz.

about

Fotec ile Bir Adım Önde

Herkes tarafından her alanda ulasılabilen daha verimli, daha akıllı , güvenilir ,çevreci ve emisyonsuz bir gelecegin olusmasına katkı saglıyoruz.Bu kapsamda yüksek kaliteli AC tipi sarj ünitelerinden, verimligi esas alan daha güvenilir DC ultra hızlı sarj istasyonlarına, G-Flex akıllı dagıtım agına,Yüksek verimli enerji depolama sistem- lerine ve en önemli tamamen akıllı ,otonom yazılım ve sistemlerine kadar mobilitenin tüm ihtiyaçlarını karsılıyoruz.

Bugünün elektromobilitesi için degil gelecegin yeni teknolojilerini bugünden sunuyoruz.Green sirketler grubunun uzun yıllar boyu edindigi tecrübe ile elektrik taahhüt , enerji sistemleri , teknoloji , yazılım ve arge faaliyetlerinin gücü ile yerli ve milli alanında ilk teknolojileri önce ülkemize sonra tüm dünyaya kazandırıyoruz.

mission

Enerji Yönetiminde Yapay Zeka

Fotec olarak geliştridiğimiz tüm ürünlerimizde ve sistemlerimizde tamamen yapay zeka entegrasyonunu işlevselliğin en önemli maddesi sayıyoruz.Bu kapsamda geliştirdiğimiz yazılımlarımızla global anlamda lider Elektrikli araç şarj istasyonu üreticilerinden olmayı hedefliyoruz.Fotec Core , Fotec Multy , Fotec Charger Scada, Fotec Energy Scada , Fotec Driver , Fotec Driver Plus çözümlerimizle mobilite kavramına her alandan erişim ve güvenilir sistemler sunu- yoruz.

Fotec Multy İşletim sistemi bağlantı tüm şarj cihazlarına , Hızlı global servis ve bakım hizmetleri sağlıyoruz.Cihazlarımızı online izliyor ve hata durumunda anlık teknik destek sağlıyoruz.

vision
slides

Sürdürülebilir bir gelecek için Hedef :

SIFIR EMİSYON

Içinde yasadıgımız dünya hızlı bir degisim geçiriyor. Sanayilesmeden kentlesmeye ve dijitallesmeye kadar, gezegenimizin üzerine yerlestirilen baskıları basarılı bir sekilde yönetmenin bir yolunu bulmalıyız Green olarak amacımız , endüstri ve binalardan altyapı ve ulasıma kadar her sey için güvenli, akıllı ve sürdürülebilir enerji yönetiminin gelecegini yazmaya kararlıyız. Vizyonumuz, yalnızca gelecek için degil bugün için de sıfır emisyonlu bir gerçeklige ulasmaktır. Bu nedenle, enerji geçisinin dijital enerji yönetimi aracılıgıyla nasıl sürdürülebilir bir sekilde basarılı olabileceginin gerçek hayattan bir örnegi olan Green Hedef Sıfır Emisyon vizyonunu duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

slides

FOTEC Elektrikli Araçlar Sarj Cihazlarında

YAPAY ZEKA YAZILIMLARI

Fotec elektrikli araçlar sarj cihazları yeni nesilin son teknolojisini temsil ediyor. Tüm verilerin kombinasyonunu saglayan FOTEC Core, FOTEC Multy EV, FOTEC Changer Scada, FOTEC Driver, FOTEC Driver Plus yazılımlarımız; modülerlik , kullanım kolaylıgı , hareketlilik ve gelismislik özelliklerini kişisellestirmenize olanak sağlıyor.